کسب عنوان شایسته تقدیر روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مرکزی در نخستین جشنواره تولیدات روابط عمومی‌های استان مرکزی “یادبود شهید علیرضا بابایی”

دسته: اخبار مرکز
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مرکزی، نخستین جشنواره تولیدات روابط عمومی‌های استان مرکزی “یادبود شهید علیرضا بابایی” با حضور بهادری جهرمی سخنگو و دبیر هیئت دولت، مخلص الائمه استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان ارشد استان و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی در سالن پروین اعتصامی هتل امیرکبیر اراک در روز سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ برگزار شد.

علی بهادری جهرمی در این مراسم با بیان اینکه روش شهید رئیسی در حوزه روابط عمومی باید تداوم داشته باشد، گفت: برخی، حوزه روابط عمومی را یک مسیر یک طرفه می‌دانند اما این نگاه در سیره مدیریتی شهید رئیسی غلط بود و ایشان این حوزه را یک مسیر دو سویه می دانستند. وی اظهار کرد: روابط عمومی‌ها سنگر و نمایش دهندگان مسیر خدمت هستند و ‌خط خدمت آنها کمتر دیده می‌شود. در قریب به سه سالی که از عمر دولت سیزدهم می‌گذرد، روابط عمومی‌ها در اطلاع‌رسانی اقدامات دولت فعالیت خوبی داشته‌اند که جای تشکر دارد.

در این جشنواره از برگزیدگان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان در بخش های مختلف تقدیر به عمل آمد که مریم حاتم آبادی مسئول روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مرکزی در بخش تبلیغات و انتشارات موفق به کسب عنوان شایسته تقدیر شد.

 


نوشته شده توسط:مریم حاتم آبادی - 439 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۴
برچسب ها: